iPad 3: fajne akcesoria do nowego tabletu (Część 1)

 

Teraz, gdy iPad 3 w końcu stał się publicznie dostępny, ludzie starają się utrzymać swoje nowe urządzenie w stanie nienaruszonym i nienaruszonym przed różnymi rodzajami szkód, takimi jak upadki, wycieki, zadrapania itp.dla niektórych iPad to ich życie i robią wszystko, co mogą, Aby zachować jego lśniący wygląd. Nie tylko ludzie kupują różne akcesoria do swoich iPadów, aby nadać mu niepowtarzalny wygląd i mieć przewagę nad innymi tabletami, które są własnością ludzi. Wiele osób jest teraz zainteresowanych znalezieniem różnych akcesoriów do ipada 3, które kupili. Jeśli jesteś także jedną z tych osób, które chcą wiedzieć o różnych akcesoriach, które mogą uzyskać na swoich tabletach, to trafiłeś we właściwe miejsce. Dowiedz się więcej o liście akcesoriów zaprojektowanych dla iPada 3 po przerwie!

Czytaj dalej, jeśli jesteś zainteresowany, aby wiedzieć, w jaki sposób można zachować swoje tablety bezpieczne, lub chcesz poprawić swój iPad doświadczenie.

Pokrowce, Pokrowce i ochraniacze na iPada

Najlepszym sposobem na zabezpieczenie iPada jest nadanie mu dobrze wykonanej pokrywy, etui lub ochraniacza. Na rynku jest wiele towarów i dlatego wymieniliśmy kilka dobrych opcji, od Apple, dla was wszystkich do obejrzenia. Inteligentna Okładka (35£)

Smart cover to jedna z klasyków Apple. Został on zaprojektowany, aby utrzymać ekran iPad 2, bez zadrapań i czyste. Tylna strona okładki zostanie porysowana, ale przynajmniej Wyświetlacz Retina pozostanie bezpieczny.

Jest dostępny w różnych kolorach i można go pobrać z oficjalnej strony Apple.

Torba na iPada (111 funtów)

Posiadanie nośnika iPada jest również dobrą rzeczą. Wiele urządzeń do noszenia nie wygląda tak, jakby były przeznaczone na tablety i wyglądają jak zwykłe urządzenia do noszenia.
Torba Ally Capellino canvas została specjalnie zaprojektowana dla iPada i można ją kupić w sklepie Apple store. Zagg Niewidzialna Tarcza (£8)

Dobrym sposobem na utrzymanie iPada 3 w bezpiecznym miejscu jest całkowite owinięcie go plastikiem odpornym na zarysowania. Dobrą rzeczą w ‚niewidzialna tarcza’ jest to, że jest niewidoczny.

Musisz dostać Zagg niewidzialną tarczę, aby utrzymać tablet bezpieczne.
Ładowanie, kable i połączenia

Teraz możesz łatwo podłączyć, ładować itp. tablety z wieloma urządzeniami zaprojektowanymi przez producentów.
Apple Digital AV Adapter (35£)

Korzystanie z tego urządzenia umożliwia wysyłanie sygnału z iPada przez HDMI. Możesz nawet wysłać dźwięk.
Możesz również kupić to urządzenie, jeśli chcesz pokazać swoje dane na projektorze z obsługą HDMI.
Apple TV (£99)

Dzięki AirPlay użytkownicy mogą przesyłać strumieniowo Audio i wideo z iPada do Apple TV, a następnie do telewizorów lub głośników.
Możesz dostać Apple TV za jedyne 99 funtów.
Apple camera connector kit (25£)

To małe urządzenie jest bardzo przydatne, jeśli chodzi o podłączenie aparatu do tabletu. Jeśli masz większy iPad, możesz go użyć jako kopii zapasowej przenośnego aparatu.
Posiadanie zestawu złączy do aparatu Apple jest całkiem przydatne.
Duracell 5-godzinna Ładowarka USB (29 GBP)

Chociaż na zewnątrz może nie wyglądać zbyt dobrze, 5-godzinna Ładowarka USB Duracell jest w stanie dostarczyć iPadowi 3 niezbędnej energii, jeśli bateria tabletu wyczerpie się i nie masz środków, aby go naładować.

Tak, będziesz musiał również naładować telefon komórkowy; jednak po naładowaniu możesz go nosić ze sobą, dopóki nie nadejdzie czas, kiedy go potrzebujesz. Ładowarka USB Duracell 5 hour jest tania i może pomóc w nagłych wypadkach, gdy tablet działa bez zasilania.
Stacje Dokujące Klawiatury

Istnieje wiele osób, które nie czują się komfortowo z Ekranem dotykowym w tabletach. Posiadanie dobrej klawiatury jest całkiem przydatne, jeśli uważasz, że ekran dotykowy nie jest dla ciebie.
Stacja dokująca klawiatury Apple (56 GBP)

Ta stacja dokująca klawiatury jest bardzo wygodna w użyciu, a funkcja wyjścia dźwięku również się przydaje.
Powinieneś dostać Apple keyboard dock, jeśli ekran dotykowy nie jest dla ciebie, jeśli chodzi o pisanie przez długie godziny.
Składana klawiatura bezprzewodowa HiPPiH iEagle (74 funty)

Ta bezprzewodowa klawiatura jest składana i możesz ją nosić ze sobą w dowolnym miejscu. Ta klawiatura jest dostarczana z futerałem i nie zajmuje zbyt wiele miejsca.
Możesz kupić to urządzenie w sklepie Apple store. Najlepsze klawisze Flex Cable Keyboard (£54)

To urządzenie łączy w sobie klawiaturę i podstawkę. Stojak pozwala ustawić iPada w odpowiedniej pozycji i można pisać z maksymalną prędkością.
Musisz sprawdzić Zagg Keys Flex Keyboard, jeśli chcesz, aby łatwo wpisać doświadczenie.
Oto lista akcesoriów zaprojektowanych dla twojego ipada 3.