iPad 3 V żywotność baterii podział i jabłka baterii patentu

 

Z tymi wszystkimi plotkami, patentami i zaawansowanymi technologiami, które zostaną ukryte w iPadzie 3, prawdopodobnie zastanawiasz się, co to oznacza dla żywotności baterii.
Ponieważ wiemy, że będzie on mocniejszy niż iPad 2, prawdopodobnie obejmujący wyświetlacz retina, szybszy procesor A6 i inne aspekty, które prawdopodobnie zmniejszą wydajność iPada 3 i żywotność między ładunkami; czego mogą się spodziewać użytkownicy?

Wyświetlacz Retina, choć jaśniejszy i ostrzejszy niż poprzednie ekrany o niskiej rozdzielczości,jest bardzo łatwy w użyciu.

  Okazało się, że jest najbardziej energooszczędny w porównaniu do takich jak Motorola Droid, iPhone 3GS i Google Nexus One.

IPad 3 prawdopodobnie będzie działał na procesorze A6, który jest obecnie podobno czterordzeniowy, a także sprawi, że fani uwierzą, że będzie to duże zużycie baterii.   Jednak A5 (iPad 2), który jest dwurdzeniowy, zużywa znacznie mniej energii niż oryginalny IPAD A4; który jest jednordzeniowym procesorem.   A5 dostosowuje częstotliwość zegara i zużycie energii zgodnie z używanymi aplikacjami, co pozwala na większą wydajność.

Więc nie martw się, jeśli chodzi o uaktualnienie do A6, ponieważ musi być taki sam, jeśli nie lepszy pod względem wydajności, jak A5.

IPad 2 był w stanie zmniejszyć grubość tabletu, a także zawiera szybszy procesor, przy jednoczesnym zachowaniu aktualnej dziesięciogodzinnej żywotności baterii.   Co zaskakujące, Apple zdołało zmniejszyć baterię w iPadzie 2 o 59 procent w porównaniu do oryginalnego iPada.

To ekscytująca wiadomość dla iPada 3 i oto dlaczego…

Apple zmieniło konstrukcję baterii z dwóch grubszych ogniw na trzy cieńsze, co pozwoliło im wyrównać całą baterię, co pozwoliło na cieńszą konstrukcję w iPadzie 2. Firma Apple opatentowała również metodę włączania bardziej aktywnych materiałów do rzeczywistych akumulatorów, co zwiększy ich żywotność bez zwiększania ogólnego rozmiaru.   Ta nowa struktura baterii pojawi się w iPadzie 3, co sugeruje zmniejszenie i dłuższą żywotność baterii.

Apple wie, że aby zmniejszyć swój tablet przy zachowaniu wydajności, muszą zainwestować tyle samo czasu w badania i rozwój baterii, co inne wybitne technologie, takie jak ich wyświetlacze.

Fani Apple powinni spodziewać się, że zobaczą te długo oczekiwane funkcje, zachowując co najmniej dziesięć godzin pracy na baterii.   Jesteśmy jednak gotowi założyć się, że wycisną jeszcze więcej życia z nowego projektu baterii dla iPada 3, Gdy nadejdzie czas na jego wydanie.